נעים מאוד, שמי חגית גודוביץ כרמי, בעלת סטודיו Fairies and foxes – מקום קסום עבורכם- המקום מותאם לפעילות מבוגרים,
מבוגרים עם ילדים,
וילדים.

עולם   יצירה ופיות כאלטרנטיבה

כיום, מבוגרים וילדים רבים מעבירים שעות וימים מול מסכים, הילדים  משחקים בצעצועים עשויים פלסטיק. והמבוגרים שוקעים לניידים.

כולנו רגילים לקבל הכל מוכן וזמין ומשתמשים פחות ופחות ביצירתיות ובדמיון שלנו. Fairies and foxes נולד על מנת להציע אלטרנטיבה ליום יום, ולקחת מבוגרים וגם ילדים למסע קסום של יצירה ולמשחק בעולם של פיות ודימיון.

עולם של יצירה

אם תרצו לתאם סדנת זום, או  להפגש בסדנה פנים אל פנים- אישית או קבוצתית, נוכל לפגוש את עולם היצירה, את המלאכת הליבוד הקדומה וגם לחוות מחדש את עולם הפיות על ידי יצירה של פיות ובעלי חיים מצמר, (או תוך משחק חוויתי בגינת הפיות החדשה לכשתיפתח). הפעילויות מתאימות לגילאים שונים, לילדים, נוער ולמבוגרים- יחד או בנפרד.  ומותאמת ליחידים ולקבוצות- במפגש דרך הזום- או פנים אל פנים.

למי זה מתאים?

לאוהבי יצירה

אם את\ה אוהבת לקחת חומר ולברוא ממנו, אם מלאכות קדומות מסקרנות אתכם\ן, וגם אם לא בתנסתן\ם- זו הזדמנות טובה!

שוחרי קסם ופיות

אם עולם של אגדה ודימיון קורץ לכן\ם, אם ילדות וקסם מצלצלים לכן\ם נעים

מי שמחפש חוויה שקטה וייחודית

אם אוירה שקטה והפוגה מהמירוץ והרעש נשמעים לכן\ם מתאימים

מי שמחפש חויה יחודית, עם משפחה, חברים או עם עצמו

אם מתחשק זמן למפגש יחודי וקסום- בזום או פנים אל פנים-עם חברים, שותפים, משפחה או עם עצמך

מי אני?

אל עולם הפיות והליבוד הגעתי לאחר 20 שנות ריקוד ומחול. התנועה הובילה אותי לעיסוק בליבוד, באסתטיקה ובעולם הקסום של הפיות והפיסול בצמר. באמתחתי שנים רבות של ניסיון בהדרכת ילדים ומבוגרים בכל הגילאים, את סדנאות הליבוד אני מעבירה כבר כ- 8 שנים, אני נהנית ללוות ולהיות עדה לתהליכי יצירה, פעם בתנועה והיום בצמר.

 

אז אם אתם אוהבי יצירה, שוחרי קסם ופיות, מתענינים במלאכות קדומות, מעולם האנטרופוסופיה או מחפשים חוויה שקטה וייחודית, אתם מוזמנים לפנות אליי ולתאם מפגש זום או ביקור פיזי בעולם הקסום של Fairies and foxes.