חגית היקרה, רצינו להגיד תודה על הסדנה להכנת פיות, היה כיף אמיתי, היה נעים לקבל את החומרים האיכותייםמוגשים באופן כל כך אסטתי, ושמחתי שידעת לאפשר לכל אחד ולכל אחת ליצור ברמה שלו ולחוות את תחושת הסיפוק ביצירה עצמאית. הילדים נשארו עם טעם של עוד ובדרך הביתה עצרנו להצתייד בחומרים משלנו...הנה כמה תתוצרים משלנו! תודה רבה, מקוה שעוד נתראה בעוד סדנאות בעתיד!
שני והילדים
טבעון
הזמנו את חגית להעביר סדנת יומהולדת לנועם- בת 9, הפעילות היתה קסומה והאוירה ממש טובה, הילדות ישבו ויצרו פיות- בעניין ממש רב, וכולן היו מרוצות מהתוצאה, האוירה היתה מאוד נעימה והאירוע עבר בצורה מקסימה, נעם היתה מאוד מרוצה ואמרה שזו המסיבה הכי שווה שהיתה לה עד עכשיו. נתראה שוב ביום ההולדת של גל -בת השבע
יעל לוין
תל אביב
המובייל שקנינו אצל חגית הוא מלא קסם, התחושה היא שהוא מביא קצט טבע לתוך הבית שלנו- ולחדר הילדים. כל מי שנכנס מתפעל ממנו- ומבחינת הילדים הסנאים במובייל הם ממש חברים. מנורת הלילה הקסומה מוסיפה המון אוירה, והפיות בה נותנות לילדים תחושת ביטחון לאורך כל הלילה.
נעה שטיין
תל אביב
רכשתי מחגית מתנות לפני ביקור משפחתי ביוון- מנורות לילה, שתי פיות וגם מובייל ציפורים אחד. ההתלהבות מהמתנות היתה יוצאת מהכלל- מתנות קסומות ויחודיות. אם אתם מחפשים מתנות יחודיות ומיוחדות מציעה לכם לבדוק מה יש לחגית להציע.
חנה
ירושלים