בקרוב. ברגע שהכל יהיה מוכן לשביעות רצונן של הפיות -וכשמצב הקורונה יאפשר- אעדכן תאריך באתר ובדף הפייס, אז גם אוסיף פרטים לגבי הפעילות.

לאור מצב הקורונה ולשם מניעת הדבקות סדנאות מתקיימות רק בהזמנה ותיאום- ראשית ניתן להזמין כל סדנה בזום- זה קורה כבר שנתיים וזה מעולה! מוזמנים להתקשר לתאם מועד!

ואם אתם רוצים סדנה פיזית- מתוך מה שמופיע בדף הסדנאות? יש לכם רעיון אחר שתרצו לעשות? יוצרים קשר ומתאמים. תעשו את הסדנה רק עם מי שמגיע איתכם- לא תפגשו מישהו לא מוכר, והמחיר זהה למחיר הסדנאות הקבוצתיות. כלומר תמיד ניתן לתאם סדנה בהזמנה אישית- פיזית או בזום כשנחזור לימים רגועים יותר אחזור לפרסם תאריכים לסדנאות- ועד אז- צרו קשר ונתאם, הסטודיו פעיל גם בשבתות וחגים- ואך ורק בתיאום טלפוני.

הדבר תלוי במספר המשתתפים- לצערי ליחידים וקבוצות של בודדים לא ניתן להזמין סדנה אליכם- ניתן לקיים סדנת זום.  אך לקבוצות בשמחה. סדנאות מתקיימות כמעט בכל מקום, כבר היו סדנאות בבתי ספר, ביער, בבית מלוןן, באולם שמחות, בבתים פרטיים, ובשטח ציבורי. (כמובן שבכפוף להנחיות משרד הבריאות)

אני שמחה להביא את קסם הפיות גם למקומות שאינם קרובים לכפר ורדים (תיתכן תוספת תשלום בשל עלות הנסיעה -ולכן בדרך כלל מתקיים רק לקבוצות)

תלוי מאוד..קיימתי כבר סדנאות לאדם אחד, וגם לחמישים, כמובן של כל סדנה יכולה להתאים למספר משתתפים גדול, צרו קשר ונבדוק מה הכי מתאים לצורך שלכם\ן
הסדנאות בסטודיו מוגבלות עד 12 משתתפים ומתקיימות בחצר הסטודיו בשלב זה. כאמור לאור מצב התחלואה סדנאות בסטודיו גם לאדם אחד או לבודדים הם במחיר לאדם כמו בסדנה קבוצתית. סדנאות זום מוגבלות לעד 6 משתתפים כדי שאוכל לתת מענה מלא לכולם.

ניתן להגיע אל הסטודיו בכפר ורדים ולבחור, או להזמין דרך האתר- אצור קשר לפרטים אחרונים ותשלום, או בירידי אמנים שאני נמצאת בהם מעת לעת, מוזמנים גם ליצור קשר ואשלח תמונות של מוצרים לפי בקשתכם לווטסאפ, וכן אני מייצרת מוצרים בהזמנה אישית. ניתן לאסוף את המוצרים מהסטודיו או לקבלם בדואר שליחים או דואר רגיל.

לא! בסטודיו קיים מגוון ענק של מוצרים, וכל הזמן נוצרים עוד, אני מתקשה לעדכן מוצרים באתר-  אם לא מצאתם משהו מדוייק צרו קשר והסבירו מה אתם רוצים- אשלח לכם תמונות של אפשרויות נוספות, או אצור פריט בהזמנה אישית.

צרו קשר ותארו בדיוק מה אתם רוצים- כולל גודל בסנטימטרים. אשלח לכם סקיצה והצעת מחיר וציון מועד אפשרי ליצור. לאחר שהמוצר מוכן אשלח צילום- ורק אז תחליטו אם זה מה שאתם רוצים. המוצר הסופי לא יעלה על הצעת המחיר שניתנה בהתחלה. (אלא אם דיברנו תוך כדי וניתנה הצעת מחיר עדכנית בהתאם לשינויים שתיאמנו בנינו)

בהחלט כן!!

למי שנמצא בקבוצת סיכון, למי שנמצא בבידוד, בתקופות שהתחלואה מרקיעה שחקים, למי שהסטודיו רחוק לו, או סתם לא רוצה לצאת מהבית, אם יהיה סגר, או אם מתחשק לכם לשתות קפה על המרפסת בשבת בבוקר בעוד הילדים יוצרים בסלון- או ליצור בסלון בערב רגוע- לבד- עם חברים- או אפילו אם אדם אהוב שנמצא ביבשת אחרת-  מרבית הסדנאות מתקיימות גם בזום- בפורמט פשוט- בוחרים סדנה ומתאמים תאריך,

החומרים נשלחים אליכם בדואר שליחים-או שאתם רוכשים אותם עצמאית בחנות פיזית או אונליין, (אני יכולה לספק פרטים של חנויות פיזיות ואונליין שעבדתי איתן ומכירה כמצויינות) ואנחנו נפגשים בזום.

במהלך הקורונה גיליתי שפורמט סדנאות זה הוא קסום ביותר, מאפשר לצמצם מרחקים גאוגרפיים- כבר היתה נכדה מעבר לים שעשתה סדנת יומהולדת בזום עם סבתא מירושלים, זוג מאוכזב שחגג יום נישואים בבידוד והסדנה שינתה את האוירה לגמרי ועוד ועוד. לפרטים ותיאום מוזמנים ליצור קשר.