בקרוב. ברגע שהכל יהיה מוכן לשביעות רצונן של הפיות -וכשמצב הקורונה יאפשר- אעדכן תאריך באתר ובדף הפייס, אז גם אוסיף פרטים נוספים לגבי הפעילות.

לאור מצב הקורונה ולשם מניעת הדבקות סדנאות מתקיימות רק בהזמנה ותיאום- כלומר אתם רוצים סדנה מתוך מה שמופיע בדף הסדנאות? יוצרים קשר ומתאמים. תעשו את הסדנה רק עם מי שמגיע איתכם- לט תפגשו מישהו לא מוכר, והמחיר זהה למחיר הסדנאות הקבוצתיות. כלומר תמיד ניתן לתאם סדנה בהזמנה אישית  כשנחזור לימים רגועים יותר אחזור לפרסם תאריכים לסדנאות- ועד אז- צרו קשר ונתאם, הסטודיו פעיל גם בשבתות וחגים- ואך ורק בתיאום טלפוני.

הדבר תלוי במספר המשתתפים- לצערי ליחידים וקבוצות של בודדים לא ניתן להזמין סדנה אליכם- אך לקבוצות בשמחה. סדנאות מתקיימות כמעט בכל מקום, כבר היו סדנאות בבתי ספר, ביער, בבית מלוןן, באולם שמחות, בבתים פרטיים, ובשטח ציבורי. (כמובן שבכפוף להנחיות משרד הבריאות)

אני שמחה להביא את קסם הפיות גם למקומות שאינם קרובים לכפר ורדים (תיתכן תוספת תשלום בשל עלות הנסיעה -ולכן בדרך כלל מתקיים רק לקבוצות)

תלוי מאוד..קיימתי כבר סדנאות לאדם אחד, וגם לחמישים, כמובן של כל סדנה יכולה להתאים למספר משתתפים גדול, צרו קשר ונבדוק מה הכי מתאים לצורך שלכם\ן
הסדנאות בסטודיו מוגבלות עד 12 משתתפים ומתקיימות בחצר הסטודיו בשלב זה. כאמור לאור מצב התחלואה סדנאות בסטודיו גם לאדם אחד או לבודדים הם במחיר לאדם כמו בסדנה קבוצתית.

ניתן להגיע אל הסטודיו בכפר ורדים ולבחור, או להזמין דרך האתר- אצור קשר לפרטים אחרונים ותשלום, או בירידי אמנים שאני נמצאת בהם מעת לעת, מוזמנים גם ליצור קשר ואשלח תמונות של מוצרים לפי בקשתכם לווטסאפ והמוצרים ישלחו בדואר.

לא! בסטודיו קיימים מגוון ענק של מוצרים, וכל הזמן נוצרים עוד, אם לא מצאתם משהו מדוייק צרו קשר והסבירו מה אתם רוצים- אשלח לכם תמונות של אפשרויות נוספות, או אצור פריט בהזמנה אישית.

צרו קשר ותארו בדיוק מה אתם רוצים- כולל גודל בסנטימטרים. אשלח לכם הצעת מחיר וציון מועד אפשרי ליצור.

בהחלט כן!! למי שנמצא בקבוצת סיכון, או למי שנמצא בבידוד, או סתם לא רוצה לצאת מהבית, אם יהיה סגר, או אם מתחשק לכם לשתות קפה על המרפסת בשבת בבוקר בעוד הילדים יוצרים בסלון- או ליצור בסלון בעצמכם בעוד הילדים משחקים מונופול… מרבית הסדנאות מתקיימות גם בזום- בפורמט פשוט- בוחרים סדנה ומתאמים תאריך, החומרים נשלחים אליכם בדואר שליחים- ואנחנו נפגשים בזום. במהלך הקורונה גילית שפורמט סדנאות זה הוא קסום ביותר, מאפשר לצמצם מרחקים גאוגרפיים- כבר היתה נכדה מעבר לים שעשתה סדנת יומהולדת בזום עם סבתא מירושלים, זוג מאוכזב שחגג יום נישואים בבידוד והסדנה שינתה את האוירה לגמרי ועוד ועוד. לפרטים ותיאום מוזמנים ליצור קשר